Знайти висоту прямокутного паралелепіпеда, якщо його діагональ 7см, а сторони основи 4см і 5 см. У

відповідь запишіть довжину висоти в квадраті.​

Ответы на вопрос

Отвечает Головинова Света.

Ответ:

c =  \sqrt{ {d}^{2} -  {a}^{2}  -  {b}^{2}  } , де d – діагональ, a, b – сторони.

c =  \sqrt{ {7}^{2} -  {4}^{2} -  {5}^{2}   }  = 2 \sqrt{2} (см)

 {c}^{2}  = 8(см)