ХЕЛП СРОЧНО КРСторона ромба утворює з однією з його діагоналей кут 68°.Знайдіть кути ромба


Ответы на вопрос

Отвечает Забавина Вероника.

Объяснение:

Діагоналі ромба - его биссектриси

Тому, кут 1 = 68*2 = 136

Кут 2 = 180-136=44

Кут 3= кут 1= 136

Кут 4 = кут 2 =44