Знайдіть суміжні кути, якщо один з них на 52° менший від суміжного з ним кута


Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Полина.

Объяснение:

х° один угол

(х-52)° другой угол

сумма смежных углов равна 180:

х+х-52=180

2х=180+52

2х=232

х=116° один угол

116-52=64° другой угол