Сторони трикутника 11 см, 25 см і 30 см. Знайди площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Акимов Рома.

Ответ:

132 см²

Объяснение:

р=(11+25+30)/2=66/2=33 півпериметр

Площу знайдемо за формлою Герона:

S=\sqrt{33*(33-11)(33-25)(33-30)}=\sqrt{33*22*8*3}  =\sqrt{17424} =132(cm^2)