Периметр прямокутника 70 см. 1 бал Знайдіть його більшу сторону, якщо одна з них на 5 см менша від

другої (відповідь запишіть ЧИСЛОМ без одиниць вимірювання)

Ответы на вопрос

Отвечает Гайсин Расиль.

Ответ:

а=x

b=x+5

P=70см

Р=(а+b)×2

(x+x+5)×2=70

2x+5=70÷2

2x+5=35

2x=35-5

2x=30

x=30÷2

x=15 см=а

15+5=20см=b

(15+20)×2=70

35×2=70

70/70

ответ большая сторона равна 20