Знайти сторони прямокутника та його площу якщо одна із сторін на 3 см менша, а його периметр= 90.

Срочно!пожалуйста !

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Валюша.

Ответ:

а=x

b=x-3

P=90

S=?

P=(a+b)×2

(x+x-3)×2=90

2x-3=90÷2

2x-3=45

2x=45+3

2x=48

x=48÷2

x=24 см=a

24-3=21см=b

(24+21)×2=90

45×2=90

90=90

S=a×b

S=24×21=504см²

ответ а=24см, b=21см, S=504см²