Знайди кут між двома прямими, якщо різниця двох кутів, утворених при пере- тинi цих прямих,

дорівнює 64°. допоможіть будь ласка! Даю 30 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Перепичай Маша.

x+ 64+ x= 180

2x= 180-64, x= 58 (перший кут), 58+64= 122 (другий кут)

Отвечает Романов Нияз.

Ответ:

x+x+64=180

2x=180-64

x=116/2

x=58

58+64=122

Объяснение:

вроде бы так