Знайдіть периметр квадрата, якщо його сторона дорівнює 8 дм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Галина Про.

Ответ:

32 дм

Объяснение:

Периметр квадрата знаходиться по формулі:

Р=4а де а - сторона

Р=4*8=32 (дм)

Отвечает Oreshnikova Natalia.

Ответ:

80х4 = 320 см.............