- Знайдіть площу трикутника, дві сторони якого дорівню- ють 4 см і 7 см, а кут між ними становить:

1) 30°; 2) 120°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Голявин Илья.

Ответ:

Теорема: площа трикутника дорівнює півдлбутку його сторін на синус кута між ними.

1)S=\dfrac{1}{2} *4*7*sin30=2*7*0.5=14*0.5=7 (cm^2)

1)S=\dfrac{1}{2} *4*7*sin120=2*7*\dfrac{\sqrt{3} }{2} =14*\dfrac{\sqrt{3} }{2} =7\sqrt{3}  (cm^2)