Геометрия помогите срочно Два кути, утворені при перетині 2-х прямих, відносяться як 4:6. Знайти

всі кути, утворені при перетині.

Ответы на вопрос

Отвечает Аббасов Александр.

Ответ:

72°   108°   72°   108°

Объяснение:

∠1+∠2=4х+6х=180° за властивістю суміжних кутів.

4х+6х=180;  10х=180;  х=18

∠1=∠3=18*4=72°,  ∠2=∠4=18*6=108°