ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 30 БАЛЛОВ 1)Точка О належить відрізку ВК. Знайдіть довжину відрізка ОК, якщо

ВК=8,95м, ОВ=1,1м. 2)ОК - бісектриа кута СОВ, а ОТ - бісектриса кута КОВ. Знайдіть кут СОВ, якщо кут ТОВ = 44*. 3)Сума двох кутів, утворених при перетині двох прямих, становить 38 градусів. Знайди всі кути, утворені при перетині цих прямих

Ответы на вопрос

Отвечает Ермачек Кристина.

1) OK=BK-OB

OK=8.95-1.1=7.85

2) TOB =44

KOT=44

KOB=88

COB=176

3)Сори, сама не могу решить