Площа паралелограма дорівнює 54√3 см.кв. Знайти сторону АВ, якщо ВС=12 см, а кут між ними 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Ксюша.

Ответ:

S=AB*BC*sina

AB=S/BC*sina=54√3/12*√3/2=108√3/12*√3=9