Периметр трикутника CNO дорівнює 112 см. Знайдіть периметр трикутника, утвореного середніми

лініями даного трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Алёна.

Трикутник CNO, P = 112см

Периметр трикутника, утвореного середніми лініями даного трикутника = 1/2 CN + 1/2 NO + 1/2 ON = 112/2= 56см

Зроби цю відповідь найкращу будь ласка