Сторони трапеції співвідносяться, як 3:4:6:9, а її периметр дорівнює 88 см. Обчисли сторони

трапеції. (Довжини сторін записуй у такому ж порядку, як дані у співвідношенні) Відповідь: перша сторона: см друга сторона: см третя сторона: см четверта сторона: см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

12см; 16см; 24см; 36см

Объяснение:

3х+4х+6х+9х=88

22х=88

х=88/22

х=4

3х=3*4=12см

4х=4*4=16см

6х=6*4=24см

9х=9*4=36см