СРОООООЧНОООО 70 БАЛОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Твірна конуса 13 см, висота – 12 см. Знайти

радіус основи конуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanova Karina.

Ответ:

Объяснение:

Осьовий переріз - це рівнобедрений трикутник АВС, де бічні сторони АВ і ВС є утворюючими конуса, а основа АС - діаметром основи конуса.

Висота ВН (h) є медіаною, тоді АН (R) – радіус основи конуса.

R =√l² - h² = √13² - 12² = √ (169 - 144) = √25 = 5 см