Основи трапеції 12см і 28см,то середня лінія трапеції має довжину


Ответы на вопрос

Отвечает Тигунцев Степан.

Відповідь:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі її основ.

Тоді КМ = \frac{AB+CD}{2}= \frac{12+28}{2} = 20см