Знайдіть точку перетину 4х-5у=28 прямої з віссю абсцис​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Валерия.

Ответ:

(7;0)

Объяснение:

4х-5у=28; ОХ; у=0

4х-5*0=28

4х=28

х=28/4

х=7

(7;0)

Отвечает Сафиуллина Лейсан.

Завдання: Знайдіть точку перетину 4х-5у=28 прямої з віссю абсцис.

Розв'язання: пряма перетне вісь абсцис, коли у=0, тоді:

4х - 5·0 = 28;

4х = 28; х=28:4;

х=7 → т.А(7; 0).

Відповідь: А(7;0) - точка перетину.