Знайдіть градусний міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів,що утворилися при перетину

двох паралельних прямих січною,якщо один з них на 10градусів менший за другий

Ответы на вопрос

Отвечает Бескоровайный Кирилл.

Відповідь:

вот

Пояснення:

Кут 1=Х

Кут 2=х-10

Х+х+10=180°

2х+10=180°

2х=180-10

2х=160°

Х=160°:10

Х=80

Кут 1=80°

Кут 2=80+10=90°