2а³b² якщо а=1 б=3 А)9 Б)18 В)24 Г)36Срочноо​


Ответы на вопрос

Отвечает Елфимова Алина.

Завдання: Знайти значення виразу 2а³b², якщо а=1 і b=3. Розв'язання: 2·1³·3²=2·1·9=2·9=18. Відповідь: Б) 18.

Отвечает Никулин Дмитрий.

Ответ:

B=

Объяснение: