У трикутнику ABC. AB : BC:ДC=8:7:3 Периметр трикутника -72см.Знайти найменьшу сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Глухов Пашок.

Нехай х коофіцієнт пропорційності тоді АB - 8 х BC - 7 х DC - 3 з переметр 72

Складаємо рівняння

8х +7х + 3х= 72

18 х = 72

х = 72 / 18

х = 4 см

тепер підставимо х

1 ) 8* 4 = 32см

2) 7*4 = 28 см

3 ) 3* 4 = 12 см

Відповідь AB - 32 см BC - 28 см DC -12 см ; DC найменша

Пліс можна найкращу відповідь , мені треба щоб перейти на наступний рівень)