Знайдіть площу кола, довжина якого дорівнює 20,24 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ракчеева Юля.

Ответ:

S=102,4144/π см²

Объяснение:

С=2πR; → R=C/2π=20,24/2π=10,12/π см

S=πR²=π*(10,12/π)²=102,4144/π см²

Отвечает Фофанова Анюта.

Ответ:

20.24

Объяснение:

Щоб знайти площу на потрібно знайти радіус, радіус обчислюють за формулою:

r= C/2π

Тоді:

20,24/2*3,14= 3,22

площа:

S=πr2

S= 3.14*(2*3.22)= 20.24