Периметр рівнобедреного трикутника 50см, основа на 8 см більша за бічну сторону. Знайдіть сторони

трикутника. (Будь ласка, вирішіть все завдання з поясненням, а не просто відповіді)​

Ответы на вопрос

Отвечает Родионов Рома.

Ответ:

14, 14, 22см

Объяснение:

у рівнобедренного трикутника бічні сторони рівні, нехай вони будуть хсм, тоді основа 8+х. Периметр - це сума довжин усіх сторін. Маємо рівняння

х+8+2х=50

3х=50-8

3х=42

х=14см

14+8=22см