Знайти основи трапеції якщо її середня лінія дорівнює 20 см а діагоналі діляться точкою перетину у

відношенні 3:5

Ответы на вопрос

Отвечает Бадретдинова Лира.

Ответ:

15см; 25см

Объяснение:

Основи відносяться 3:5.

3х- меньша основа.

5х- більша основа.

Середня лінія трапеції дорівнює половині сумі двох основ.

m=(3x+5x)/2; m=20см

4x=20

х=5

3*5=15 см меньша основа

5*5=25см більша основа.