Знайдіть скалярний добуток векторів м(-3; 2; 0) i n (1; -3; 2).​


Ответы на вопрос

Отвечает Джейдан Эдэм.

Ответ:

-9

Объяснение:

m · n = (-3)(1) + (2)(-3) + (0)(2) = -3 - 6 + 0 = -9