Знайдіть довжину дуги кола, радіус якого 4 см, градусів міра якої 207° варіанти відповідей А 4,6π

см Б 3 см В 3π см Г 4,6 см Д ваша відповідь ​

Ответы на вопрос

Отвечает Амелькин Виталя.

Ответ:

A) 4,6π см.

Объяснение:

Для нахождения длины дуги окружности необходимо воспользоваться формулой:

L = r * α
α = 207° * π/180 = 23π/60
L = 4 * 23π/60 = 46π/15 ≈ 9.67 см.