1. Серед даних послідовностей вкажіть геометричну прогресію: а) 1; 2; 3; 4; … б) 1; 3; 9; 27; …

в) 5; 10; 25; 100; … г) 1; 1/2; 1/3; …

Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Відповідь: Геометричною прогресією є лише послідовність під буквою б) 1; 3; 9; 27;

Отвечает Пряничников Александр.

Объяснение:

Геометрична прогресія називають послідовність відмінних від нуля чисел, кожне з яких, починаючи з другого, дорівнює попередньому, помноженому на одне й те саме число. Варіант б) тому що перший член послідовності дорівнює 1, а кожний наступний, починаючи з другого, дорівнює попередньому, помноженому на 3. 1*3=3,3*3=9,9*3=27,27*3=81 .. таку послідовність називають геометричною прогресію.