Об'єм піраміди дорівнює 216 см. Обчисліть висоту цієї піраміди, якщо площа її основи дорівнює 36

см³​

Ответы на вопрос

Отвечает Вульфова Ника.

Ответ:

Формула для об'єму піраміди: V = (1/3) * S * h, де V - об'єм піраміди, S - площа основи, h - висота.

Підставляючи дані у формулу, отримаємо:

216 = (1/3) * 36 * h

спростити це рівняння, помноживши обидві сторони на 3:

648 = 36 * h

Поділивши обидві сторони на 36, знайдемо висоту піраміди:

h = 648/36 = 18

Отже, висота цієї піраміди дорівнює 18 см.