Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 3см і 7 см, а її бічні сторони 2√2 см . Знайти кути

трапеції.Срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Марина.

Відповідь:

Оскільки бічні сторони рівнобічної трапеції рівні за довжиною і дорівнюють 2√2 см, то кути при основах трапеції також рівні. Щоб знайти цей кут, можна скористатися теоремою Піфагора для прямокутного трикутника. Один з катетів буде дорівнювати половину різниці основ (7-3)/2 = 2 см. Другий катет - це висота трапеції h. Застосуємо теорему Пифагора: (2√2)^2 = 2^2 + h^2. Звiдси h = √(8-4) = √4 = 2 см.

Тепер ми можемо знайти кут мiж бiчною стороною i основою за формулою tgα = h/((7-3)/2) = 1. Отже α = arctg(1) ≈ 45°.

Таким чином, обидва кути при основах дорiвнюють приблизно 45°.

Пояснення: