Діагональ прямокутника 25 см, одна з його сторін 7 см. Знайдіть площу прямокутника.будьласка швидше

та українською.​даю 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжна Лера.

Відповідь:

S = a * b = 7 см * 24 см = 168 см²

Пояснення:

7² + b² = 25²

49 + b² = 625

b² = 576

b = 24