Знайдіть діагональ прямокутного паралелепіпеда, якщо його лінійні виміри 3см, 3см, и коринь с 7.


Ответы на вопрос

Отвечает Узмагамбетов Дамир.

D² = a²+b²+c² = 9+9+7 = 25, d=5 см.