у рівнобедреному трикутнику авс з основою ас проведено висоту ад знайдіть еути авс якщо

кутсад=28градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповаленко Екатерина.

Відповідь:

62°,62°, 56°

Пояснення:

AD-бісектриса кута А ➡️ кут А=28+28=56°

кут B +кут C= 18+180°-56°= 124°

кутС=кутB=124°/ 2= 62°-як кути при основі рівнобедреного