сума кутів правильного многокутника 720 знайдіть кількість сторін цього многокутника та довжину

кола описаного навколо цього многокутника якщо його периметр 36см.ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Дарья.

Ответ:

Шестикутник

С=12π см

Объяснение:

Формула суми кутів многокутника:

180°(n-2); де n- кількість сторін многокутника.

180(n-2)=720

n-2=720/180

n=4+2

n=6

Шестикутник.

Р=6а; → а=Р/6=36/6=6см сторона шестикутника.

Формула радіуса описаного кола.

R=a/(2sin180/n)=6/(2sin180/6) =6/(2sin30°)=

=6/(2*½)=6см

С=2πR=2π*6=12π см