4. Знайдіть міри двох суміжних кутів, якщо один із них на 36° більший від другого. Срочно помогите

очень нужно даю 80 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Кунцевич Мила.

Ответ:

Нехай один з кутів дорівнює x градусів. Тоді за умовою інший кут буде дорівнювати x-36 градусів.

Знаємо, що сума двох суміжних кутів дорівнює 180 градусів. Тому отримуємо рівняння:

x + x-36 = 180

Розв'язуючи його, отримуємо:

2x - 36 = 180

2x = 216

x = 108

Таким чином, один кут дорівнює 108 градусам, а другий (108-36) = 72 градусам.

Відповідь: міри кутів дорівнюють 108 та 72 градусам.

Объяснение:

Отвечает Мерзлякова Евгения.

Ответ:

72° и 108°

Объяснение:

Сумма смежных углов равна 180 градусов

пусть меньший угол-Х

тогда больший угол- (Х+36)

т.к их  сумма равна 180 то составим уравнение

Х+(Х+36)=180

2Х=180-36

2Х= 144

Х=144:2

Х=72°  это меньший угол

72°+36°=108°  это больший угол