Сторони трикутника відносяться як 6:10:11,а сума найбільшої і найменшої сторін дорівнює 170 см .

Знайти довжину найменшої сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Настя.

Ответ:

Трикутник ABC

Нехай AB=6x, BC=10x, AC=11x

6x+11x=170

17x=170

x=170/17=10 см

AB=6×10=60 см