Знайти кут при основі рівнобедренного трикутника, якщо кут при вершині дорівнює 96⁰. 96⁰ 84⁰ 42⁰

48⁰ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Тинтунен Георгий.

Відповідь:

1) 42

2) 48

3) 69

4) 66

Пояснення: спочатку віднімаємо від 180 верхній кут а потім ділимо 2 по в рівнобедреному трикутнику кути при основі рівні (правило)

Отвечает Юдешко Рома.
1) 180*-96= 84*. 84* :2 = 42*
2)180-84= 96. 96:2=48
3)180-42=138. 138 :2=69.
4)180-48=132. 132:2=66