8. Довжина кола, описаного навколо правильно трикутника, дорівнює 24π см. Знайдіть периметр

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Половников Андрей.

Ответ:

Р=36√3 см

Объяснение:

С=2πR;

R=C/2π=24π/2π=12 см

R=a/√3; де а-сторона трикутника.

а=R√3=12√3 см

P=3a=3*12√3=36√3 см