Точка С - середина відрізка АВ. Знайдіть координати точки В, якщо А (-2;6) ; С (4;-8)


Ответы на вопрос

Отвечает Верховский Андрей.

Ответ:

Для знаходження координат точки В, використаємо властивість серединного перпендикуляра.

Координати середини відрізка АВ можна знайти, взявши середнє арифметичне координат точок А і В. Таким чином, координати точки С є середніми значеннями координат точок А і В.

X-координата точки С: (Xc + Xb) / 2 = 4

Y-координата точки С: (Yc + Yb) / 2 = -8

Підставляючи відомі значення координат точки С, отримуємо:

(Xb - 2) / 2 = 4 => Xb - 2 = 8 => Xb = 10

(Yb + 6) / 2 = -8 => Yb + 6 = -16 => Yb = -22

Таким чином, координати точки В будуть (10, -22).