Знайдіть координати середини відрізка ЕМ, якщо Е(4;-2), М(-6;8)


Ответы на вопрос

Отвечает Шиф Анастасия.

Ответ:

(-1,3)

Объяснение:

x=4+(-6) /2= -2/2= -1

y= -2+8/2= 6/2 = 3