Знайдіть суміжні кути якщо один з них у 8 разів меньший від другого


Ответы на вопрос

Отвечает Столяренко Данил.

Нехай один із кутів дорівнює х°, тоді інший - 8х°. За умовою маєсо рівняння:

х+8х=180°

9х=180°

х=20° - перший кут, 8х=20*8=160° - другий кут.

Відповідь: 20°, 160°