знайдіть градусну міру кожного з внутрішніх кутів що утворилися при перетині двох паралельних

прямих січною якщо один з них на 20 градусів більший за другий.Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Даниил.
Якщо мова йде про внутрішні односторонні, то:
Нехай кут1=х, тоді кут2=х+20
За теоремою про внутрішні односторонні кути:
кут1+кут2=180
х+х+20=180
2х=160
х=80
Отже кут1=80, тоді
кут2=80+20=100
Відповідь:80;100