Знайдіть середнi лiнïï трикутника, якщо його сторони дорівнюють 6 см, 10 см і 15 см розпишіть в

зошиті я не знаю як записувати ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егурный Денис.

Умова: Знайдіть середнi лiнïï трикутника, якщо його сторони дорівнюють 6 см, 10 см і 15 см.

Розв'язання:

Дано:

∆ АВС; АВ = 15 см; АС = 10 см; ВС = 6 см.

МN; NP; MP – середні лінії – знайти.

Відрізок, що сполучає середини двох сторін трикутника, називається середньою лінією трикутника. Середня лінія трикутника паралельна одній із його сторін і дорівнює половині цієї сторони. Тоді:

МР || ВС → МР = 1/2 ВС = 1/2 · 6 = 3 (см);

МN || AC → MN = 1/2 AC = 1/2 · 10 = 5 (cм);

РN || AB → PN = 1/2 AB = 1/2 · 15 = 7,5 (см).

Відповідь: 3 см; 5 см; 7,5 см.


Отвечает Borisov Maks.
Середня лінія трикутника в два відноситься як 1:2 протилежної сторони

Простіше кажучи - середня лінія трикутника в два рази менша за протилежну сторону