Точка С лежить між точками A i B, AB = 45 м. Знайди довжину вiдрiзка АС, якщо відомо, що AC: BC = 4

: 5. СРОЧНО !!!!!!!!!!ДАМ 60 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абарзадиев Денис.

Ответ:

Довжина відрізка АС дорівнює 20 см

Объяснение:

Точка С лежить між точками A i B, AB = 45 м. Знайди довжину вiдрiзка АС, якщо відомо, що AC: BC = 4 : 5.

Аксіома вимірювання відрізків:

  • Довжина відрізка дорівнює сумі довжин частин, на які відрізок ділиться будь-якою його точкою.

Розв'язування:

Дано: відрізок АВ, АВ=45 см, С ∈ АВ, AC: BC = 4 : 5.

Знайти:  АС

Нехай АС=, тоді ВС=, де х - коефіціент пропорційності

Довжина відрізка АВ дорівнює сумі довжин відрізків АС= 4х (см) і СВ=5х (см). Отримаємо АС+СВ=АВ, тобто:

4х+5х=45

9х=45

х=5

Отже, АС=4·5=20 (см)

Відповідь: 20 (см)