Два суміжні кути відносяться як 2:7.Знайдіть ці кути срочно!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Остроушко Юлия.

Ответ:

40° и 140°

Объяснение:

2х+7х=180°

( скма суміжних кутів 180°)

9х=180

х=20

2х=2*20=40°- перший кут

7х=7*20=140° - другий кут