Знайдіть координати векторів а i б, якщо їхня сума має координати (-4; 5), а різниця - (3; 7).

Допоможііть будь ласскаа!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

a(x1;y1);b(x2;y2) тогда будет система

x1+x2=-4

y1+y2=5

x1-x2=3

y1-y2=7

решая методом сложения x1=(3-4)/2=-0.5; -0,5+x2=-4; x2=-3.5

y1=(5+7)/2=6;6+y2=5;y2=-1

a(-0,5;6)

b(-3.5;-1)