Площа бічної поверхні піраміди дорівнює 12 см а площа її повної поверхні -16 см знайдіть площу

основи піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Немихин Ваня.

ответ -96см²

Объяснение:

SK=5см - апофема.

Sбок=1/2*4*SK BC; -

BC=$бок/(2*SK)=60/(2*5)=60/10=6см сторона квадрата. SocH=BC2-62-36см2

SПОЛ=Sосн+бок=36+60=96cм²