Розв'яжіть АВС за двома сторонами і кутом між ними AB = 9 см, AC = 10 см, <А = 120°


Ответы на вопрос

Отвечает Илясова Алина.

Для розв'язання трикутника ABC з двома сторонами (AB і AC) і кутом між ними (кутом A) ми можемо використати закон косинусів. Закон косинусів стверджує, що

c^2 = a^2 + b^2 - 2ab * cos C

Де c - довжина третьої сторони (BC), a і b - довжини двох сторін, а C - кут між ними.

Знаючи AB = 9 см, AC = 10 см і <A = 120°, ми можемо обчислити BC:

cos 120° = cos (180° - A) = -cos A

Отже,

BC^2 = AB^2 + AC^2 - 2 * AB * AC * cos A

BC^2 = 9^2 + 10^2 - 2 * 9 * 10 * (-cos 120°)

BC^2 = 81 + 100 + 180

BC^2 = 361

BC = 19

Довжина третьої сторони BC дорівнює 19 см.

Отвечает Мирошкина Ангелина.

Відповідь: розв'язання завдання додаю

Пояснення: