Навколо кола описано правильний трикутник зі стороною 2√3 см. Знайдіть сторону квадрата описаного в

це коло.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Решат.

Ответ:

МК=√2 см

Объяснение:

R=AB/2√3;

R=2√3/2√3=1см

ML=2R=2*1=2см діаметр кола та діагональ квадрата.

МК=МL/√2=2/√2=√2см