У рівнобедреному трикутнику з периметром 48см основа відноситься до бічної сторони як 2:3. Знайдіть

сторони трикутника. срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Буйнов Максим.

Объяснение:

трикутниАВС рівнобедрений

АС:АВ=2:3

Нехай АВ=ВС=3х см, АС=2х. Відомо що периметр 48см. Складаємо рівняння:

3х+3х+2х=48

8х=48

х=48:8

х=6(см)

АВ=ВС=3×6=18(см)

АС=2×6=12(см)

Відповідь:АВ=18см; ВС=18см;АС=12см

можно корону, будь ласка