Периметр рівнобедреного трикутника 50см, основа на 8 см більша за бічну сторону. Знайдіть сторони

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллина Даша.

Объяснение:

трикутник ABC

BC основа, на 8 см більша за АВ

АВ і АС бічні сторони

Ртрикутника АВС=50см

Розв'язання:

нехай AB=AC=x см, тоді BC=х+8 см. Відомо що сума сторін =50см

х+х+х+8=50

3х=50-8

3х=42

х=42:3

х=14см- АВ і АС

ВС=х+8=14+8=22см

МОЖНА БУДЬ ЛАСКА КОРОНУ