Твірна зрізаного конуса дорівнює 5см а радіуси 3см і 5см Знайдіть площу осьового перерізу


Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Юрий.

Осьовий переріз зрізаного конуса являє собою рівнобоку трапецію, основи якої 6 та 10 см, а бічна сторона - 5 см.
S=h(a+b)/2
Висоту знайдемо з прямокутного трикутника за теоремою Піфагора:
h=√(5²-2²)=√(3*7)=√21 см
S=√21*(10+6)/2=8√21 см кв.